Jak sprawuje się nowy model e-papierosa z USA?

Ten elektroniczny papieros jest mały, bardzo łatwy w użyciu i niedrogi, idealnym dla początkujących. Posiada baterie cechujące się znacznie dłuższą żywotnością niż jakiekolwiek baterie „ego”. Może on być również stosowany jako urządzenie przenośne dla telefonu lub tabletu. Posiada dolny port USB, dzięki czemu można go łatwo ładować. Ten papieros elektroniczny posiada imponującą baterię 2000 Mah. Zestaw Apollo Ego Box jest również kompatybilny z 510 połączeniami. Posiada również niezawodny zbiornik taki jak Kanger Evod, Kanger Aerotank Mini Aspire ET Clearomizer lub Aspire K1 Glassomizer. Ten e-papieros może być używany jako akumulator do ładowania telefonu komórkowego lub innych urządzeń na USB w podróży!

E-papieros w trakcie podróży

e-papierosPosiada zmienne napięcie: 4.2V-3.3V. Wyposażony jest w dolny otwór dla zwiększenia bezpieczeństwa baterii. Zestaw Ego Box zawiera: baterię eGo Box, Evod Szklany Kartomizer, kabel USB do ładowania oraz pudełko do przechowywania. Ten e-papieros jest bardzo dobrze oceniany przez użytkowników. Znajduje się w bardzo przystępnej cenie. Taki zestaw „ego” posiada też charakterystyczne okno stylu. Oznacza to, że zamiast cylindrycznego kształtu baterii, ma kształt skrzynki. Oznacza to, że bateria może być znacznie bardziej wytrzymała.

Żywotność baterii w tym zestawie jest bardzo imponujący. Dzięki temu e-palenie staje się bardzo przyjemne. Można spokojnie używać elektronicznego papierosa przez 2-3 dni po jednym pełnym naładowaniu baterii. Aby naładować baterię znajdującą się w zestawie Kit Ego Box musisz podłączyć ją do portu USB. Pełne naładowanie zajmuje kilka godzin. Czerwona dioda LED będzie świecić się na czerwono na dole urządzenia podczas ładowania. Gdy w pełni się już naładowana dioda LED będzie migać 20 razy, a następnie wyłączy się, co będzie wskazywać, że urządzenie jest już w pełni naładowane.

Jak szybko naładować elektronicznego papierosa?

Ten elektroniczny papieros jest naprawdę niewielki i idealnie mieści się w dłoni. Można go też łatwo przechowywać w kieszeni. Jest też trwały i solidnie zbudowany. Ten papieros elektroniczny jest bardzo prosty w obsłudze i nie posiada żadnych skomplikowanych przycisków. Ten e-papieros przeznaczony jest dla początkujących, dlatego jest przystępny i dobrze działa.

Jeśli szukasz bardzo przystępnego zestawu startowego, który ma zdolność do ładowania innych urządzeń i ma bardzo imponującą żywotność baterii, to Zestaw Apollo Ego Box jest doskonałym wyborem. Jest prosty w obsłudze, trwały i idealny dla wszystkich e-palaczy. Mam nadzieję, że ta recenzja pomogła, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz do nas!