Szczoteczka soniczna – jakie są jej zalety?

Phillips Diamondclean najlepiej usuwa płytkę nazębną, aż 100% więcej płytki nazębnej, 5x razy więcej niż zwykła manualna szczoteczka do zębów. Zapewnia lepsze czyszczenie dzięki dynamicznemu działaniu płynu czyszczącego, który napędza płyn między zębami. Szczoteczka soniczna Sonicare zapewnia wyjątkową akcję dynamiczną, dzięki czemu delikatnie i skutecznie sięga głęboko między zębami oraz wzdłuż linii dziąseł. Opinie o Sonicare Diamondclean ujawniają, że ta szczoteczka do zębów sprawia, że zęby i usta są czystsze i świeższe niż w trakcie używania zwykłej szczoteczki manualnej, zarówno bezpośrednio po użyciu, jak i po kilku godzinach od jej użycia. Ta szczoteczka soniczna jest naprawdę bezkonkurencyjna. Jeśli nie masz bardzo zręcznego ramienia, to mało prawdopodobne będzie, że uzyskasz normalną szczoteczką taką liczbę ruchów, aby konkurować z powodzeniem ze szczoteczką

Sposób działania szczoteczki

szczoteczkaPhilips Sonicare DiamondClean z 31 ruchami na minutę. Łagodne mycie zębów zapewnia optymalne czyszczenie między zębami oraz wzdłuż linii dziąseł które pomaga zapobiec recesji dziąseł. To może być najbardziej przydatne dla osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami, takimi jak ja, którzy wracali do standardowej szczoteczki manualnej po nieostrożnym obchodzeniu się z innymi szczoteczkami elektrycznymi. Szczoteczka soniczna wybiela zęby dwa razy lepiej niż zwykła szczoteczka manualna. Szczoteczka do zębów Philips Sonicare Diamond Clean sprawia, że Twój uśmiech stanie się jaśniejszy w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Pomoże także delikatnie usunąć plamy z powierzchni zębów spowodowane piciem kawy i herbaty, a także paleniem papierosów oraz piciem czerwonego wina. Biel jest bardziej subiektywna, a niektórzy uważają, że po około czterech tygodnia stosowania jesteśmy w stanie zobaczyć zauważalne zmiany.

Czy szczoteczka soniczna jest lepsza od tradycyjnej?

Niektórzy użytkownicy uważają zaś, że po 2-3 miesiącach regularnego stosowania, ich zęby nigdy nie były bielsze. Dlatego, chociaż wybielanie zębów u dentysty jest szybsze, to jednak wybielanie w domu dzięki szczoteczce sonicznej jest tańszym rozwiązaniem w dłuższej perspektywie. Końcówki do szczoteczek Sonicare DiamondClean mają kształt rombu, dzięki temu włosie jeszcze skuteczniej delikatnie zeskrobuje płytkę. Standardowe i kompaktowe końcówki do szczoteczek DiamondClean są wliczone. Główka szczoteczki zamocowana jest na smukłym, ergonomicznym uchwycie dla łatwej wymiany i optymalnej higieny. Jeśli wcześniej nie używałeś szczoteczki elektrycznej w stylu sonicznej, to wibracje szczotki Sonicare DiamondClean pozwalają się szybko do niej przyzwyczaić. Niemniej jednak, można szybko przyswoić sobie nawyk prowadzenia główki szczoteczki delikatnie wokół zębów i dziąseł.